Muži naší doby

Muži naší doby chodí do práce, zpravidla do ní jedou autem, často pracují v oblecích jako manažeři a ředitelé, nemají těžkou fyzickou práci, která by je unavila a tak se po práci chtějí bavit. Dokonce potřebují. Potřebují se cítit opravdovým mužem, soutěžit s ostatními muži, hecovat se, kdo je lepší, kdo doběhne dál, kdo má hezčí ženu a dům, dokonalý život s dokonalými dětmi, co dělají několik sportů, mají jen samé jedničky a ještě se učí hrát na hudební nástroj a dva až tři cizí jazyky.
svatý muž
Potom postávají u stadionu, kde znuděný potomek, který vůbec nechce hrát fotbal, zuřivě pokřikují, často ne zcela slušná slova na své potomky. A když přijdou domů, čekají, že je jejich ženy budou obskakovat, plnit jim vše, co jim na očích uvidí a ještě se usmívat. Péče o domácnost, děti a podobně nechávají samozřejmě na ženách, oni přeci vydělávají.
posezení u ohně
Muži naší doby také nejen že chodí do práce, ale jsou i takoví, co po práci se převléknou do tepláků, jdou si zakopat se synem, dcerce vyrobit kolébku na panenky, jindy si s dětmi vyjedou na kolech, aby si mohla partnerka odpočinout. Domácí práce vykonávají spolu s partnerkou, protože i partnerka chodí do práce, tak proč se nedělit i o práce domácí?! Čas od času partnerce udělají radost drobným překvapením, snídaní do postele a podobně.
zamračený muž
Muži naší doby jsou i tací, že do práce nechodí, domácnost, děti, vydělávání peněz, vše nechávají na ženách, požadují plnou a přednostní obsluhu od žen, do domácích prací se nezapojují, protože to je pod jejich úroveň, pijí alkohol, lenoší, jsou protivní, až zlí. Peníze nevydělávají, ale plně rozhodují o jejich použití, protože hrací automat potřebuje nakrmit víc, než vlastní potomek nové boty či tričko.
Ano, muži jsou různí a Víte co, myslím, že vždy různí byli. Jen ženy neměli tolik odvahy to říci nahlas. A jakého muže máte doma Vy?

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz