Přeprava osob


Popili jste nějaký alkohol, ovšem potřebujete se dostat na určité místo. Kromě taxi služeb je tu i pár jiných možností, o kterých si povíme.

Přeprava osob

Taxi

Každý z nás se potřeboval dostat z určitého místa, ovšem náš vůz se porouchal či už ujel poslední spoj a další jede za několik hodin. Naštěstí nemusíte zoufat, protože tato situace má hned několik řešení. Tím prvním je taxislužba, jenž nás zaručeně odveze kdykoliv a hlavně kamkoliv. Ovšem má to několik háčků, o kterých si povíme. Řada lidí skočí na trik s nejnižší cenou za kilometr, i když konečná cena může být o dost větší než u konkurence. A proto se vždy informujte o ceně za čekání a podobné položky, protože i za zavolání na dispečink se někdy platí pěkné pálky. Existuje i několik chytrých aplikací, jenž porovnají celkovou cenu více firem, což se vždy hodí. Zároveň můžou ukázat volné taxikáře, což Vám zajistí, že nebudete čekat na příslušníka jedné firmy dlouhé minuty.

New York taxi

Také se nevyplácí stopnout nějakého náhodného taxikáře mávnutím, protože nemusí mít ani povolení k vykonávání této činnosti a následně Vás pěkně oškubat. Ovšem u ověřených a známých firem takové věci nehrozí, takže v žádném případě není každý taxikář podvodník.

Odvoz vozu

Velice snadno se může stát, že pojedete autem na nějakou oslavu, což je samozřejmě v pořádku. Ovšem tam Vás například kamarádi přesvědčí k pití alkoholu. Ovšem co teď? Jízda pod vlivem je vždy samozřejmě nepřípustná, protože ohrožujete sebe i ostatní účastníky provozu. Jet domů taxíkem je blbost, protože auto by Vám zůstalo na místě konání oslavy a Vy byste ho museli po vystřízlivění vyzvednout. Naštěstí je tu službaodvoz auta, jenž se o všechny tyto problémy hravě postará a rázem je po starostech. Vše je naprosto jednoduché, takže z oslav a různých akcí pojedete domů ve svém voze, což je nejlepším řešením. Samozřejmě důvodem nemusí být alkohol, třeba se jen nebudete na řízení cítit, a proto tento taxi odvoz auta přijde zrovna vhod.

sportovní vůz

Stačí jen zavolat na dispečink a říct všechny potřebné informace. Tato služba funguje již několik let, a proto není důvod k obavám.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz