Jak nešlápnout vedle s dárkem k padesátinám

Kupovat dárek pro muže v tomto věku se musí s rozvahou. Určitě je dobré vzít v úvahu, že dárků bude nejspíš více, protože padesátiny se většinou i bouřlivě slaví, a tak dárek musí být hlavně neotřelý a originální.
V případě, že oslavenec je muž a těší se dobrému zdraví, jednou z variant je obdarovat ho lahví nějakého lepšího alkoholu. Ovšem je to jen lahev, i když třeba drahá a hezky zabalená. Jde ale o dárek k 50 narozeninám! Alkohol můžete darovat i mnohem zajímavějším způsobem, který může být hodně zábavný. Kupte bednu!lidé na oslavě
V nabídce máte z čeho vybírat.
Bedna pro vinaře XXL svým obsahem rozhodně upoutá pozornost, a kromě bílého a červeného vína si oslavenec pochutná na přibalených dobrotách jako je například čokoládový koláč, želé z portského vína nebo chutné olivy.
Bedna s rumem je další variantou dárku. A protože rumů je hodně, můžete si i vybrat z více druhů tohoto voňavého moku. K lahvi je součástí balení spousta dobrůtek, které uspokojí leckterý mlsný jazýček. Třeba švýcarské mléčné čokoládě nebo kvalitní hořké čokoláda přímo chuťově vyladěné k rumu bude velice těžké odolat.
Bedna pro whiskaře Premium rozhodně nenechá nikoho na pochybách, že umíte vybrat dárek, který je pro znalce dobrého pití. K lahvince kvalitní a ceněné whisky si oslavenec může pochutnat na preclíkách, luxusní kachní terině s Armaňakem nebo pomerančové marmeládě s whisky a drink si může vychutnávat ze zábavných houpajících se skleniček.irská whisky
Bedna pro pivaře Exclusive je zase cílená pro muže, který si nejraději pochutná na sklenici dobře vychlazeného piva. V balení je několik pivních speciálů ze světa, které svou naprosto výjimečnou chutí rozehrají chuťové pohárky každého milovníka tohoto zlatavého moku. A k pivu se hodí na zakousnutí něco dobrého, tak v bedně jsou i preclíky. Nechybí ani chladící půllitr.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz