Předvánoční relaxace pro páry i rodiny


Lednicko valtický areál je široký pojem pro soustavu lesů, luk, rybníků a řadou stavebních památek rozesetích na rozloze téměř tří set kilometrů čtverečních. K této oblasti se řadí i město Lednice se svým pohádkovým novogotickým zámkem a přilehlým parkem.
Masáž zad
K poznání alespoň malého zlomku všech zajímavostí tohoto překrásného koutu Moravy vám jeden den stačit nebude, a tak se přímo nabízí využít ubytování, které vám poskytne to pravé zázemí pro výpravy za poznáním ale i perfektní servis služeb. Hotel nabízí tři typy ubytování v pokojích vybavených romantickým nábytkem, vlastním sociálním zázemím a připojením k internetu. Rodiny s dětmi jistě uvítají možnost ubytování ve více metrážních pokojích typu ložnice/obývací pokoj s balkonem. Dvojice mohou strávit romantické chvíle v privátním wellness centru, které nabízí koupel ve vířivé vaně a řadu speciálních masáží, prováděných přímo v našem hotelu. Po tomto zážitku povzbuzující tělo si dopřejte další, tentokrát obohacující chuťové buňky. V přilehlé hotelové restauraci na vás čekají jak tradiční české a moravské speciality, tak i jídla světové kuchyně. V srdci vinařství nechybí ani tento nápoj, jehož vlastní značky zde mimo jiné druhy vín můžete vychutnat. Milým překvapením pro vás jistě bude nabídka vlastního piva, které připravujeme v pivovaru naší druhé hotelové pobočky v nedalekém Mikulově.

Usmívající se dvojice při procházce zimní ulicí

Náš hotel nabízí svým hostům zajímavé pobytové balíčky spojené s adventními víkendy, v jejichž rámci mohou navštívit vánoční Vídeň, nebo v našich prostorách strávit závěrečné dny tohoto roku při vynikajícím pohoštění, hudbě a silvestrovské show a přivítat třeba se svými přáteli, či kolegy Nový rok. Objednávejte zvolené termíny a vybrané pobytové balíčky jednoduše na našich internetových stránkách, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz