Zimní zábava s dětmi

Děti potřebují dostatek pohybu i přes zimu, nejen kvůli tomu, že ho mají v zimě málo ale také kvůli tomu, aby se trochu unavili a vybili ze sebe přebytečnou energii. Přinášíme vám typy na atrakce, které se nachází na více místech v republice a kde si děti opravdu užijí.

lidé na saních

Bobová dráha

Užijte si pravé zimy se sněhem. Sníh najdete většinou na horách a tam mají i skvělé atrakce pro děti i dospělé. Nemusí jít jen o sjíždění kopce na bobech ale třeba i o ježdění na velkých nafukovacích kolech, popřípadě třeba speciální akce ve formě recesistického sjíždění kopce na všem možném. Pokud děti lyžují, vezměte je určitě na lyže, aspoň si sami užijete zasněženého kopce. V zimě je prostě ideální šance vyrazit na hory a když už nemůžete třeba na týden, pak se vypravte aspoň na jeden až dva dny.
dítě na bobech

Aqua parky

Vodní parky jsou velice oblíbené především dětmi všeho věku. Různé tobogány, skluzavky, divoké řeky, vířivky a podobně děti opravdu unaví a navíc se mohou vyřádit. Výhoda je především taková, že během hodiny v takovém vodním parku si dají děti natolik do těla, že o nich nebudete nejspíš do druhého dne vědět.

Speciální hřiště

Není hřiště jako hřiště. Co zkusit třeba to trampolínové? Trampolínový park udělá radost snad všem dětem, a dost často i dospělým. Pokud chcete mít klid a dát si třeba kávu, domluvit si můžete trenéra, který dětem ukáže jak na to a dohlídne na ně během skákání, aby netropili hlouposti. Jump parky jsou opravdu veliké, většinou zabírají velkou halu, která je jimi obsazená z jedné strany na druhou.

V některých městech také najdete velká hřiště, která obsahují spoustu prolézacích prvků, skluzavek, lan a podobných laskomin pro všechny děti. Připadáte si tam tak trochu jako v džungli a právem. Větší děti zvládnou hřiště samy a můžete si mezitím trochu odpočinout, nebo se pustit do víru zábavy za nimi!

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz