Vyberte si tu správnou kabelku!

Ženy jistě dobře vědí, že bez kabelky prostě nejde žít. Každá z nás potřebuje hromadu věcí, bez kterých se na ulici neobejde. Mobil, klíče, peněženku, lesk na rty, pudr, tvářenku, parfém, gumičku do vlasů, diář a spoustu a spoustu dalších věcí. Málokterá žena si však vystačí pouze s jednou kabelkou. Většina z nás jich prostě potřebuje hodně.
Jak si však vybrat tu správnou a vhodnou k aktuálnímu modelu?
růžová kabelka
•        Velikost
I když víme, že bez kabelky to nejde, protože v ní máme spoustu věcí, všechny také dobře víme, že nám právě neslouží jen jako taška na věci, ale také jako módní doplněk. Pokud jste drobná, jistě se k vám bude hodit spíše menší a něžnější kabelka, pokud jste kus ženský, jak se říká, můžete si dovolit i kabelku větší a robustnější. Pokud se chystáte na ples, určitě nemůžete jít s kabelkou, ve které běžně nosíte svůj notebook. Naopak, pokud jdete na jednání, je jistě vhodné mít spíše kabelku větší, do které se vám vejdou dokumenty.
•        Barva
Barva by vždy měla ladit s vaším oblečením. Rozhodně není vhodné mít na sobě strakaté věci a k tomu ještě jinak strakatou kabelku. Stejně tak se nehodí k letním sandálkům velká typicky zimní kabelka, která byla hitem letošní zimu. Vždy, když se obléknete, vezměte si před zrcadlo i kabelku a podívejte se, jestli se opravdu nejen barva, ale i tvar kabelky, hodí k celkovému modelu. Dříve platilo, že kabelka by měla ladit s botami a páskem. V poslední době toto již není tak nutné, ale pokud neladí takto, musí kabelka ladit s některou viditelnou částí vašeho oblečení.
semišová kabelka
•        Zapínání a používání
Pokud si vybíráte novou kabelku pro běžnější nošení a nějaká vám padne do oka, nejprve se ujistěte, zda se vám do ní vejdou všechny věci, které potřebujete v tašce nosit. Vyzkoušejte si také vždycky, jak se vám bude používat. Tedy jestli vám vyhovují uvnitř kapsy a jejich rozložení a nikdy nezapomeňte vyzkoušet zapínání a rozepínání tašky. Zkontrolujte také, zda jde taška zapnout úplně, abyste minimalizovala chutě kapsářů na vyhmátnutí jejího obsahu!

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz