Krása se skrývá v detailech

Co se módy týče, řiďte se mottem, že málo je více. Jednoduchost z vás udělá krásku spíše, než složité kombinace. Pokud vám v šatní skříni chybí jednobarevné kousky, neváhejte a běžte je dokoupit. Nejvíce důležitá jsou trička s dlouhým rukávem, tílka a padnoucí kalhoty. Pokud se tento základ objeví ve vaší skříni, máte v podstatě vyhráno!
kosmetika pro dekoraci obličeje

Dejte si záležet na výběru doplňků

Obléknete-li si černé tričko a džíny, budete mít jistě pocit, že je to málo. Začnete pátrat po svetrech se složitými vzory, výrazných botách nebo jiných kouskách, v kterých se nebudete cítit tak komfortně, ale přeci nebudete za šedou (černou) myšku. Rozsviťte a doplňte nevýrazné kousky oblečení výraznými doplňky. Dejte si záležet na výběru pásku, hodinek, náramků nebo řetízků. Podívejte se po čepicích, šálách a šátcích, které vám sluší. Jediné, čeho se musíte držet, je vyhnout se tmavým barvám. Outfit potřebuje rozsvítit, ne utlumit.

Rychlý a jednoduchý make-up

Dejte si záležet nejen na oblečení, ale i na make-upu. Základem je správný odstín make-upu a korektoru. Roztírejte je štětcem, nikoliv prsty. Bude lépe zapracován a na pleti vydrží déle. Nakonec zapudrujte a naneste tvářenku, abyste neměli z obličeje jednolitou masku. Tento proces dělejte pouze, pokud máte zdravou pleť. Trpíte-li na akné a nedokonalosti, musíte tomu make-up přizpůsobit!
Je důležité upravovat si obočí. Kupte si tužku nebo stíny v odstínu vašeho obočí. Korespondovat by mělo s barvou kořínků vašich vlasů. Na řasy naneste řasenku, je-li to nezbytně nutné, naneste na oční víčko stíny. Ty by měly odpovídat události, na kterou se chystáte. Rozhodně je třeba rozlišit denní a večerní líčení.
dívka v brýlích proti slunci

Účesy a úprava vlasů

Nechoďte nikdy ven s neučesanými a neumytými vlasy. Můžete mít sebelepší outfit, ale rozcuchaný účes vám ho znehodnotí. Nemáte-li zrovna den, kdy vaše vypadají jako z reklamy, stáhněte je do culíku nebo si upleťte copánek.

Upravené nehty

Nepodceňujte manikúru a pedikúru. Ruce jsou naši vizitkou, proto mějte vždy upravené nehty. Není potřeba si je lakovat každý den jinou barvou, průhledným lakem nemůžete nikdy nic zkazit. Pokud zvolíte kvalitní lak, vaším nehtům může jenom prospět. Existuje řada laků, v kterých jsou přidané vitamíny a minerály uzdravující nehty. 

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz