Escape game ohromí nejen mladou generaci

Víte, že v současnosti nalezete i velkou škálu her, kterých se může zúčastnit i starší generace lidí a nejedná se pouze o ty deskové? Za zážitkem nemusíte přitom chodit daleko, protože escape game https://www.enigmaescape.cz/ si můžete zahrát už v každém větším městě. O tuto hru je nesmírný zájem i díky tomu, že je propracovaná do detailů a není snadné přijít na to, jak z ní ven.
Přijďte si i vy vyzkoušet to, jak na tom stojíte s vašimi vědomostmi a logikou a objevte kouzlo okamžiku, kdy přijdete na správnou odpověď ještě v době, kdy vám bude utíkat časový limit.žárovka v ruce.jpg

Veselá zkušenost na 90 minut

Vyřešit záhadu, která se za úkolem schovává – nebude snadné. Máte celkem 90 minut na to, abyste přišli se správnou odpovědí a stal se z vás vítězný tým. Vyrazte i vy prožít dokonalý zážitek, který se bez adrenalinu neobejde a sestavte si 2 – 5 členný tým, ve kterém bude každá chytrá hlava přemýšlet nad možným řešením.
Využijte váš volný čas pečlivě a nedostaňte se do stádia, kdy ho pouze promarníte. Nikdy nevíte, kdy budete mít další příležitost k tomu, získat nové zkušenosti a zážitky na celý život, právě proto se únikové hry společně s vašimi nejbližšími zúčastněte a rezervujte si volný termín.číselný kód.png

Do hry běžte s nadšením

Nemějte strach z toho, co vás v dané místnosti čeká, ale odstartujte hru s nadšením a cílem, že ji zvládnete.Vybrat si můžete hru s názvem Samara, za kterou se schovává trochu strašidelný příběh, ale potěší všechny, kteří milují výzvy a trochu adrenalinu. Na oblíbence detektivních příběhu však čeká i hra s názvem Dvojitý agent, která se zaměřuje na záhadu ohledně zmizení tajného agenta.
Úkol, který se od vás očekává splnit, spočívá v důkladném zaměření na každý detail a hlavolam, který budete před sebou mít.Věřte tomu, že není nemožné dostat se do cíle jako vítěz, ale platí, že čím více lidí dá hlavy dohromady, tím lépe můžete uvažovat nad odpovědí i z jiného úhlu. Spojte se s vašimi milovanými přáteli nebo rodinou a přijďte si vyzkoušet to, jak byste v této hře obstáli i vy.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz