NEODRAZUJTE JE OD SEBE!

Určitě to znáte. Přišel jste někam a přesně ta žena Vás naprosto okouzlila. Byla jiná. Zářila. A pak jste došel blíž a ona promluvila a bylo to pryč. Už nebyla tak krásná a jedinečná, ale mnohem horší než ostatní, které znáte. A tak je to i s muži. Můžete být vysoký sympaťák, kterého by chtěla získat každá žena, ale záleží i na Vašem výrazu, vyjadřování a chování. Naučte se ženy přitahovat a staňte se neodolatelným!
oblek s motýlkem 
VZHLED
Každou ženu odradí muž, který bude mít špinavé oblečení. Nemusíte být zrovna profi vizážista, nemusíte si kupovat sladěné módní hity, ani nosit něco, v čem se budete cítit úděsně. Noste to, v čem se cítíte dobře, ale perte ho, volte správnou velikost, aspoň trochu slaďte barvy a vyrazte! Jednoduše, choďte upraveni.
 
VULGÁRNÍ CHOVÁNÍ
Každou ženu (nebo téměř každou) dokáže zcela vykolejit muž, který jí dá přednost do dveří, pomůže jí z kabátu a dá jí pocit, že je naprosto jedinečná a neodolatelná. Gentlemanů není mnoho, a tak můžete poměrně snadno vyniknout a užívat si pozornost žen. Anebo se můžete chovat a mluvit jako valná většina mužů a ztratit se mezi nimi. Výběr je jednoduchý.
 
NEPONIŽUJTE SE
Chcete se ženě za každou cenu zavděčit? Nedělejte to. Muž má být rozhodný, ne na slovo poslušný pejsek, který nebude mít žádnou vlastní hrdost a nebude znát svou cenu. Žena má být určitě mezi těmi pro vás nejdůležitějšími hodnotami, ale pokud budete neustále s ní, budete žít podle jejích příkazů apod. ztratíte sám sebe. Ženy milují silné muže, kteří ví, co chce a jde si za tím.
spojené ruce muže a ženy 
ŽIJTE TAK, JAK CHCETE
Pokud jste nešťastný se svým životem, ale nic nezměníte, ženy zrovna nenadchnete. Pokud ale budete dělat to, co chcete, budete šťastný a dáte to světu najevo, i ženy se o vás poperou. Plňte si sny a žijte naplno.
 
Aneb, chcete získat ženu, kterou Vám bude okolí tiše závidět, zaměřte se nejprve sám na sebe!

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz