Móda na tribunách

Jsem nadšeným fanouškem sportu. Kromě toho, že sama ráda aktivně sportuji, jsem samozřejmě i pro pasivní sport. Nejen, že sleduji zápasy a různé sportovní přenosy z pohodlí domova, také ráda navštěvuji tyto sportovní akce a stávám se součástí kotle na stadionech. Ráda se oblékám podle módy a samozřejmě tak, aby bylo jasné, na jaké straně stojím, když vyrazím právě na místo konání akce.
hokejové dresy
Vhodné oblečení
Podle mě, je třeba vždy podle dané události zvolit vhodný oděv. Pokud jdu na taneční soutěž, oblékám se elegantně. Těžko mohu vyjádřit podporu tanečníkům tím, že si vezmu stejné šaty, ve kterých na soutěžích tančí. Nicméně, pokud se již vydám fandit konkrétnímu páru či družstvu a sleduji je dlouhodobě, snažím se sladit svoje oblečení nejen s módními trendy, ale také s jejich barevnou kombinací či stylem. Pokud však jdu na zápas hokejistů či fotbalistů, ráda si obléknu i jejich dres. Nemyslím si však, že je nutné podporu vyjádřit pouze tím, že budu mít daný dres. Pokud jdu například na zápas české reprezentace, ať už je to zápas v hokejbalu, hokeji či fotbale, mohu využít i jiné možnosti. Ptáte se jaké?

Ctím barvy se vlasti!
Ve dresu vždycky krásně zapadnete, pokud jdete svůj národní tým podpořit, ovšem ne každý by se mohl cítit v dresu nejlépe. Ani já si nepřipadám nijak zvlášť hezká a originální, pokud si vezmu dres. A tak jsem našla jiný způsob, jak podpořit svůj tým.
vlajka ČR
Nedávno zrovna jsem se rozhodla vyrazit fandit národnímu týmu hokejbalistů na mistrovství světa. A přesně to byl ten moment, kdy jsem mohla využít kreativitu a kouzlo barev naší státní vlajky. Tedy barvy červené, modré a bílé.

1.Oblečení
Zvolila jsem pruhované tričko, které bylo ušito z bílo červené látky, pruhované. K tomu jsem si oblékla modré kraťasy a samozřejmě nemohly chybět červené boty. Všechno v odstínech, které k sobě ladily jako barvy naší vlajky.

2.Líčení
Pokud se vám zdá až příliš mít líčení v barvách naší krásné vlajky, nebojte se, není tomu tak. Oči jsem si nalíčila tak, že byly vystínovány od bílé do modré. Samozřejmě tak, aby moje oči nevypadaly jako monoklem orámované. Na rty jsem pak vybrala krásnou červenou rtěnku, která naprosto ladila s mým trikem.

3.Doplňky
Abych docílila kompletního efektu, sladila jsem kabelku s krátkými kalhoty. I když jsem samozřejmě měla nejvíce chuť sladit kabelku s barvou bot. Ale protože vím, že momentálně je tento trend již pryč, rozhodla jsem tedy pro uvedenou volbu.

Věřím, že jsem podpořila náš tým svým hlasem a potleskem dostatečně, ale jsem si také jistá, že výběr barev na oblečení a líčení podtrhl a ukázal, že hráčům věřím!

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz