Jak být dokonalou ženou?

Když o sebe žena dbá, neznamená to, že se pouze umyje, učeše a má to za odbyté. Taková o sebe dbající žena toho musí dělat daleko více. A to i tehdy, když to, čeho dosáhne, nikdo neocení, když to postřehne dost možná jedině ona sama, třeba proto, že se pohybuje právě pouze mezi chlapy, kteří pro veškeré zkrášlovací počínání nemají to správné pochopení.
Muž nikdy nepochopí, co to obnáší, když o sebe taková žena pečuje.
potřeby na nehty
Pro něj je to něco mezi zbytečnou ztrátou času, nepochopitelným počínáním a snad dokonce i mučením. A proto ho to logicky spíše obtěžuje a počká si až na to, co z toho nakonec vzejde. A i tak mu unikne spousta detailů.
Jenom žena ví, co obnáší výběr těch správných doplňků. Podle muže jednoduše tím stylem, že člověk proběhne obchodem a rychle popadne něco z regálu, co vypadá obstojně, jenže žena dobře ví, že je tomu docela jinak. Že je to daleko náročnější, než jakým se to může jevit.
A to třeba už i jenom proto, že je všechno třeba náležitě sladit. Tedy ne to pocukrovat, ale zařídit, aby na ženě nebylo všechno v duchu známého „každý pes jiná ves“.
Aby byla žena dokonalá, musí mít:
ten správný make-up
dokonalý účes
oblečení bez sebemenší vady na kráse
a k tomu vhodnou obuv
plus nějaké ty vhodné módní doplňky, podtrhující každičký model
prstýnek s řetízkem

Záleží i na takových pro muže zdánlivých banalitách, jako jsou upravené nehty. Každá žena vysloveně prahne po tom, aby měla nehty upravené, a to nejen dobře, nýbrž i zajímavě. Aby těmito upoutala.
A je nasnadě, že je pro takové nehty třeba něco udělat, že takové nevzniknou samy od sebe.
A jak dosáhnout na nehtech onoho kýženého výsledku? Toho, co ohromí všechny kolem? A co je navíc kvalitní a zajímavé?
Budete se divit, ale nemusí na tom být vůbec nic těžkého. Protože vše se dá vyřešit i gelovými nebo nalepovacími nehty. Ty totiž ženě „narostou“ daleko rychleji než ty dané jí přírodou a vypadají přitom mnohem lépe a vždy skvěle. Jednoduše proto, že se nikdy neoloupou a netratí tak na kráse. A navíc jsou vhodné pro každou ženu bez výjimky, včetně těch, jež nemají vlastní nehty v právě nejlepší kondici.
A jak snadná taková aplikace podobných alternativ nehtů je!
Takže proč nevsadit právě na tyto, že? Díky nimž vypadá žena dokonale za každé situace.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz