Kdo půjčí člověku v těžkých časech?

Pokud se podnikateli nedaří a jeho živnost nevzkvétá, nemá tento nejednou na výběr. Buď své živobytí pověsí na hřebík, nebo si půjčí chybějící peníze na překlenutí zlých časů. A je logické, že se někdo takový rozhodne zpravidla pro tu posledně zmíněnou možnost. Vždyť kdo by házel flintu do žita, pokud je tu naděje, že jednou bude zase líp?
Ovšem rozhoupat se k půjčce a tuto získat, to jsou nejednou naprosto odlišné věci. Protože půjčku může chtít každý, ale musí se najít i někdo, kdo mu ji poskytne. A to je nejednou pomalu nezvládnutelný úkol.peníze v kapse.jpg
Banky totiž mají svá jasně daná přísná kritéria, jejichž splnění je nezbytnou podmínkou pro udělení půjčky, a kdo jim nevyhoví, má jednoduše smůlu.
I když vlastně smůlu mít nemusí. Protože i pro notně problematického žadatele se tu najde přinejmenším hypotéka bez registru Americka-nebankovni-hypoteka. Což je půjčka jako dělaná právě pro ty, kdo jinde nemají dost možná ani tu sebemenší naději.
Jedinou věcí, kterou je tu nezbytné splnit a která by potenciálně mohla být problémem, je to, že se tu člověk musí za půjčené peníze zaručit zástavou vlastní nemovitosti, respektive nemovitosti někoho jiného, kdo je ochoten mu takto vypomoci. A nějakou takovou nemovitost je tak třeba mít.
Pak už je třeba vlastně jenom prokázat, že bude žadatel schopen splácet alespoň ty nejnižší možné splátky, což ale v tomto případě neznamená žádné důkladné prověřování připomínající středověkou inkvizici. A vyhoví-li žadatel i zde, má vyhráno.počítání zlotých.jpg
Podmínky lze totiž u takovéto půjčky nastavit tak, jak je to oboustranně výhodné, splácet lze i velmi dlouho po velice malých částkách a s příznivými úroky. A je tu pochopitelně i možnost splatit vše kdykoliv předčasně a bez sankcí. A tak si stačí jednoduše zažádat přes internet a člověk může mít již v krátké době až sedmdesát procent hodnoty jím zastavené nemovitosti. A tyto peníze může využít k čemukoliv, k čemu jsou mu zapotřebí.
Což by bylo jinde jen těžko představitelné.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz