Potěšte vaše starší děti sedacím vakem

Každý rodič pubertálního dítěte dobře ví, jak náročné je přiblížit se jeho představám o tom, co je moderní a stylové a dopřát mu takové vybavení do jeho pokojíčku, které by opravdu ocenilo. Starší děti mají mnohdy větší nároky na to, co je pěkné neboli „cool“ a co naopak vlastnit netouží. Sedací vak fotbalový míč je však prvek, kterému neřeknou „ne“. Jedná se o natolik komfortní záležitost, že se s ním ztotožní nejen kluci, ale i holky, které fandí sportu a záleží jim na tom – mít v pokoji jedinečné posezení.

šťastné dítě

Chlubit se budou i přátelům

Vaše dítě si nepochybně čas od času domů přivede i kamarády. Aby měly všechny děti místo, kam si můžou sednout, můžete jim nabídnout šikovný sedací pytel, který je ideální pro válení a maximální pohodlí celého těla.
Každá poloha, která jim je pohodlná a dávají jí přednost, se tedy přizpůsobí jejich tělu díky dokonalé výplni, kterou lze dle požadavků dítěte tvarovat.
Není na škodu vlastnit těchto pytlů několik nebo mít alespoň 2, které potěší nejen vaše dítě, ale i jeho dobré přátelé.

Design fotbalového míče je originální

Tento vak připomíná sám o sobě velkou kouli neboli křeslo, které je i díky vzoru fotbalového míče o to více zajímavým a originálním kouskem do každého pokoje. Pubertální děti se sportu nevyhýbají a jediné, na čem si zakládají, je mít po ruce přesně to, s čím se dokonale ztotožní.
Trávit na něm budou nespočet volného času a oblíbí si ho nejen na válení, ale i z hlediska posezení, kdy si z něho můžou udělat pohodlné a vkusné křeslo.
fotbalový míč

Prvek, který si děti v pokojíčku zamilují

Vůbec nepochybujte o tom, že se tento vak bude hodit všem dětem, které vyhledávají především místo k pohodlí jejich těla při sledování dobrého filmu nebo jakékoliv aktivitě, kterou mají v oblibě. Jejich pokoj se i díky němu zpestří, více zútulní a nabídne jim atmosféru pohodové a moderně vybavené místnosti.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz