Do dětského pokoje patří nábytek z masivu


Chystáte se vybavit http://rkosm.cz/2017/11/21/jsme-radi-ze-jsme-meli-stesti-pobyvat-v-arteku/ dětský pokoj vašich ratolestí?
Žijete v malém bytě, a každý centimetr místa je pro vás důležitý?
Nemůžete si dovolit dopřát svým dětem samostatné pokoje?
Skvělým řešením, jak ušetřit místo v bytě, a přitom dětem dopřát komfortní vybavení jejich pokoje, je koupit jim dřevěné patrové postele 90×190 cm od Masivní dřevěný nábytek.polštáře na posteli.jpg
Právě patrové postele jsou v takovém případě sázkou na jistotu, protože ve skutečnosti zaberou pouze polovinu místa oproti situaci, kdy byste museli veškerý nábytek pořizovat dvakrát. Obě dvě vaše děti se výborně vyspí, a přitom jim v jejich společném pokoji zůstane více místa.
A rozhodně nemusíte mít strach, že by v horním patře nikdo nechtěl pobývat – ba naopak, zkušenosti z praxe ukazují, že právě zvýšená matrace je mezi dětmi tou atraktivnější. Takovéto uspořádání skýtá navíc mnoho možností her, a tedy i zábavy.
Když budete mít pod nábytkem ještě navíc i praktický výsuvný šuplík, opět ušetříte místo v pokoji, a získáte tolik potřebné úložné prostory navíc.borovice jehličí.jpg

Jaký materiál zvolit?

Různých druhů nábytku je dnes na trhu celá řada druhů. Pravda ovšem je, že do dětského pokoje je nejlepší volbou nábytek z masivního dřeva. Jedině poctivé přírodní dřevo je sto procentně zdravotně nezávadným materiálem, ze kterého se do okolí nebudou uvolňovat žádné škodlivé výpary a vaše děti tak budou v bezpečí.
A vás jistě potěší i to, že sázka na masiv je sázkou na prakticky nerozbitný materiál, který je možné snadno opravit. Jestliže děti nábytek poničí, poškrábou, pomalují – můžete postižené místo obrousit a znovu nalakovat, takže nic nebude vidět.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz