Dodejte interiéru eleganci se skleněným zábradlím

Luxusní vzhled skla vidíme nejčastěji v sídlech velkých společností, kde vypadají velmi reprezentativně. To ale neznamená, že se hodí pouze tam. Typů designu je celý nespočet a starosti si nemusíte dělat ani s bezpečností. Kde všude je můžete využít?
skleněné schodiště s nerezovým zábradlím.jpg

Interiér i exteriér

Skleněné zábradlí dokonale padne nejen ke schodišti, ale také na balkon, terasu nebo k francouzskému oknu. Ať se rozhodnete do umístit kamkoli, neuděláte chybu. Působí velmi jednoduše, vzdušně, lehce a dokáže snadno prozářit celý prostor. Proto se skvěle hodí nejen do firemních sídel, ale také do běžných rodinných domů.

S čím ho kombinovat?

Můžete si samozřejmě zvolit celoskleněnou variantu. Volba je to rozhodně jedinečná, protože si ji příliš lidí nepořizuje. Ve většině případů se kombinuje s dalším materiálem. Doplnit je můžete nerezovými nebo ocelovými sloupky. Častou možností jsou ale také dřevěná, ocelová či nerezová madla. Záleží pouze na tom, jaký máte vkus a v jakém stylu je zbytek prostoru.

Bezpečné i pro rodiny s dětmi

Bezpečnost je u tohoto produktu ještě důležitější než vzhled. Máte-li doma malé děti, záleží vám na tom jistě dvojnásob. Zde se o to nemusíte obávat. Zábradlí se vyrábí z vrstveného materiálu, což z něj dělá velmi odolný povrch. Ve většině případů se nerozbije ani při nárazu tupého i ostrého předmětu. Pokud se rozbije, tak ovšem zůstane ve stejné konzistenci a neroztříští se do všech stran.moderní skleněné zábradlí.jpg

Jedná se o stejný efekt, která se využívá u výroby čelních skel do automobilů. Jedná se tak o ideální materiál i do rodiny s malými dětmi, u kterých se může snadno stát, že na zábradlí hodí nějakou hračku, anebo do něj sami narazí.

Snadná údržba

Čištění také naštěstí není žádná věda. Stačí vzít jen navlhčený hadřík a celou konstrukci otřít. Nikdo z nás se nechce dívat na šmouhy, a proto existují speciální čistidla, která běžně používáte např. při mytí oken. Pokud doma nemáte malé děti, tak bytový doplněk jistě nebudete muset leštit příliš často.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz