Teplo a pohodlí při každém pohybu

Patříte mezi nadšené sportovce, rekreační turisty, příležitostné cyklisty anebo zkrátka jen mezi ty, kteří mají rádi sport jako takový? Ať už je váš vztah ke sportovním aktivitám jakýkoliv, nikdy byste neměli podcenit správnou volbu termo prádla. Spousta lidí na tuto důležitou součást oblečení zapomíná, což je samozřejmě velká škoda. Pokud je vám při pohybu totiž teplo a komfortně, budete logicky podávat mnohem lepší výkony a budete si danou aktivitu více užívat. Investujte tedy i vy do kvalitní spodní vrstvy, díky níž si sport zamilujete ještě více než doposud.posilující žena

Výběr závisí na aktivitě
Jak si vybrat správně termo prádlo? Podle jakých parametrů byste měli volit? Nejdůležitější je si uvědomit, kdy jej budete chtít používat. Na základě toho rozlišujeme tři velké kategorie, do kterých byste se měli zařadit.

  • COOL – oblečení určené do teplého počasí nebo ne provozování sportů v halách a jiných uzavřených objektech. Příjemně chladí a dokonale odvádějí veškerý pot.
  • ACTIVE – termo prádlo z této kategorie je vhodné do chladného počasí, a to na sporty, kdy se očekává vysoká aktivita pohybu. Může se tedy jednat například o běžky, zimní běhání http://www.bezeckenadeje.cz/event/podzimni-behani-10-rocnik/ nebo třeba intenzivní bruslení.
  • WARM – prádlo určené též do chladného počasí, avšak s tím rozdílem, že se očekává nižší pohybová intenzita. Jedná se o řadu určenou třeba na rekreační sjezdové lyžování, pohodové zimní procházky nebo zkrátka aktivní odpočinek v zasněžené přírodě.

2 muži na túře

Kvalita nadevše
Při volbě termo prádla myslete zejména na kvalitu. Prádlo značky CRAFT https://www.c-store.cz/TERMOPRADLO-c59_0_1.htm je vysoce kvalitní, odolné, perfektně střižené, a hlavně skutečně funkční. Budete se v něm cítit naprosto dokonale a vaše sportovní zážitky se povznesou na novou úroveň. Zpříjemněte si svůj oblíbený pohyb i vy, jedná se o drobnou investici, která však dokáže divy.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz