Průmyslová sekční vrata

Vrata od garáže používáme normálně. Jistě je z tohoto důvodu také všichni moc dobře známe, ale co takhle ve větším rozměru? Takové už se považují za takzvané průmyslové.
ü Pro všechny typy skladů, budov, firem i provozů
ü Mnoho firem, provozů, skladů a různých budov potřebuje mít rampy na nakládání a vykládání surovin, materiálu či výrobků. Dokonce i velká skladiště potřebují mít rampy a otvory pro přepravování zboží, to samé platí v případě velkoobchodů a supermarketů. Kde se dále můžeme setkat s podobným zařízením? Samozřejmě v provozech, obchodních domech a také často v různých firmách, kde se cokoliv vyrábí a to jak z oblasti potravinářství, tak také průmyslu, elektrotechniky, stavebnictví, a dalších a dalších firem.
jízda po silnici, dálnici, pohled z vozidla, před ním jedou osobní a nákladní automobily

Všechny výhody v jednom systému

Unikátní vlastnosti tohoto systému doladí vše k dokonalosti. Ani Vám nebude připadat divné, jak se otevírají a zavírají. Celý systém je uspořádán tak, aby šetřil místo kolem sebe, přitom byl však pevný a bytelný a nepronikalo přes něj zbytečné teplo nebo negativní vlivy z venkovního prostředí jako například mráz. Odolává vysokým teplotám a samozřejmě i extrémně nízkým v zimě. Používání je velice pohodlné a snadné. Navíc má praktickou funkci a díky jednotlivým sekcím, které se vyklápějí nahoru ke střeše, šetří značné místo.
ü A jak je to s cenou? To prozradí průmyslová sekční vrata ceník.
ü Zajímáte se o individuální rozměr dveří? Nenašli jste ho v tabulkách? Rozměry na míru se zpracovávají a připravují zcela individuálně, takže záleží již na konkrétním klientovi, ale není to nemožné. Stačí se nám ozvat.
velký nákladní automobil, stojí zepředu, tmavé barvy, za ním jsou hory z písku
Zesílená konstrukce je pevná a zajistí bezporuchový provoz po dlouhá léta. Produkty jsou vybaveny také tepelně izolační vrstvou, aby nepronikalo teplo nebo chlad dovnitř či ven. Zajištěna je tedy nejenom tepelná izolace ale i hluková. Mechanismus je zabezpečen bezpečnostním prkem, aby se nic nestalo. Vhodný typ pro jakýkoliv průmyslový areál.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz