Pořádná tiskárna do kanceláře

Pracujete-li v advokátní kanceláři, jistě víte, jak moc důležitý přístroj je vlastně fungující tiskárna, na kterou se můžete spolehnout, ať už se chystáte skenovat, tisknout nebo něco kopírovat. Dokumenty zejména v právní praxi sviští proudem a člověk musí neustále dělat nějaké kopie a opisy, aby vše bylo v pořádku. Jen si vezměte, co všechno se dává do takového normálního spisu klienta:
malá tiskárna
a) Smlouva o spolupráci, která se podepisuje poté, co se advokát a potenciální klient dohodnou na podmínkách spolupráce, tedy z potenciálního klienta se stává klient normální.
b) Kopie dokumentů klienta, ty jsou nedílnou součástí každého spisu – zde patří zejména vlastnické listy, smlouvy, závěti, darovací smlouvy, cenné papíry, rozhodnutí soudu, žaloby, odvolání, platební rozkazy a mnohem více dokumentů, které se liší nejen svoji závažností pro případ, ale také počtem stran od jedné až po stovky stran.
c) Souhlasy a stvrzení, které je nutné udělit advokátovi, aby mohl zastupovat své klienty. Tady patří také plná moc, nejrůznější příkazy a také souhlasy s užitím osobních údajů a kdo ví čeho.

Zkrátka v takové klientské složce se najde dokumentů na stovky stran. Dnes se sice vedou převážně elektronické databáze, celá řada advokátů však dává stále přednost klasické papírové formě, protože na rozdíl od té počítačové verze se nestane, že by jednoho krásného dne zkratoval systém a všechna data zmizela. Papír si můžete uschovat do složky, složku dáte do přihrádky či do nějakého kastlíčku a máte to, kdežto systém se může velice rychle „promazat“ a nezůstane ani stopy.
dokumenty „uzamčené“ zámkem na dřevěném stole
Přesně proto je důležité mít funkční tiskárnu. A nejen tu, je třeba mít nakoupeno do zásoby také pořádné náplně, třeba právě náplně do tiskárny Canon 045H, se kterými budete moci kopírovat klidně celé dny, aniž byste vůbec pocítili jakoukoliv změnu. Buďte připraveni na každou situaci, nenechte se uchlácholit moderní technikou a vsaďte na klasickou papírovou formu.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz