Kávovary

V dnešní době nejmodernějších technologií, různých moderních domácích pomocníků už není problém vychutnat si šálek espresa pouze v kavárnách a doma se spokojit pouze s instantní kávou, která se s pravým espresem nedá vůbec srovnat, navíc pokud si pořídíte kávovar na kapsle, můžete mít druhy kávy, o kterých jste dosud neměli ani ponětí.

Automatické kávovary:
Automatický kávovarVás u sebe potřebuje pouze ke stisknutí jednoho tlačítka, jistě musíte doplňovat zásobník vody a zrnkovou kávu, ale většina z nich mají moderní displej, který Vám řekne, co mu zrovna z toho chybí. Součástí automatického kávovaru je také vývod s parní tryskou, tou připravíte z mléka pěnu, můžete si tak připravit cappuccino nebo latté. Bývají vybavené také vyhřívanou deskou na šálky.

I když se tyto automatické kávovary pořizují spíše do kaváren, k dostání jsou iv menších provedeních pro domácnosti, fungují přitom na stejném principu.

Kávovary na kapsle:
Pokud si chcete pořídit kávovar na kapsle, který má dnes každý druhý člověk, a Vy se stydíte návštěvě potom nabídnout kávu „JEN“ překapávanou, nesmíte být člověkem, který počítá každou korunu. Samotný kávovar je poměrně drahá záležitost a při koupi kapslí se Vám protočí panenky, záleží ale samozřejmě také na značce, od které si kávovar pořídíte.

Pokud neřešíte peníze, potom směle do toho, protože tento kávovar má spoustu výhod:
–        velmi snadnou obsluhu– nalijete vodu, vložíte kapsli, zmáčknete tlačítko a do minuty máte hotovo
–        je velmi snadné udržovat ho v čistotě
–        příchutě kávyjsou dostupné v nepřeberném množství, při návštěvě uspokojíte chuťové buňky každého hosta, ať už má rád espreso, cappuccino nebo latté
–        některé přístroje umějí vyrobit i čaj, čokoládu atd.
–        při přípravě kávy se nikdy neumažete
–        káva z něj má vždy stejnou kvalitu, tudíž když budete mít návštěvu, nestane se Vám, že jeden host bude mít kávu silnější a druhý slabší.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz