Péče o mobil

Proto je nutno opečovávat jej jako vlastní. Každý večer ho pečlivě omýt teplou vodou, nebo vysprchovat, rozebrat a vyčistit součástky, vyměnit sklo…
No, tak takto asi ne. To by hned druhý den ráno mobilní telefon neplnil své funkce a v sáčku byl donesen do nejbližší opravny. Zde by jen spráskli ruce a doporučili nejbližší sběrnou nádobu na elektroodpad.
Mobil bez obalu
Nuže, ani přehnaná péče se nevyplácí. Mobilu stačí občas přetřít sklo čili displej a více s ním dělat netřeba. Jen by se mu měl koupit slušivý obleček. Na zimu.Kožíšek, se šálou a beranicí. A když nikde nebude a prodavači budou na nás divně koukat, stačí mu koupit pouzdro neboli také jinak řečeno ochranný obal či kryt. A můžeme jej koupit třeba rovnou zde,https://www.modnimobil.cz/, kde mají dostatečný výběr pro všechny druhy přístrojů.
Mobil s obalem
Kryt zabrání většímu poškození telefonu. Když vám spadne z desátého patra, https://www.hatefree.cz/mapa/patra nebo z letadla, jej jasné, že je konec. Ale pokud jej nechtěně shodíte ze stolu, neměl by se poškodit a fungovat dále. Tedy při dopadu na zem, pochopitelně. Přidopadu do vařící vody vám ani ten kryt nepomůže.
Mnohá pouzdra jsou o něco dražší než ta v té levnější kategorii. Je to proto, že mají speciální vycpávky, které dokáží utlumit ještě větší nárazy, než je pád ze stolu.
Velká většina pouzder je také spíše kosmetickou záležitostí. Mají různé barvy, nebo různé motivy, a také jsou vyrobena z různých materiálů. Pro každého něco. Podle jeho chuti či zálib. Motorkář si asi nekoupí pouzdro s kytičkami, a některá z něžných dívek si zase nekoupípouzdro s lebkou a zkříženými hnáty. I když, v dnešní době, kdo ví.
Prostě a jednoduše řečeno, pouzdro na mobil je jak ochrannou záležitostí, tak i věcí prestiže. Proto je dobré si jej pořídit. Investice to není nijak velká a pokud se vám podaří skutečně mobil někde upustit, uvidíte, že koupě obalu nebudete litovat.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz