Vůz z půjčovny dodávek Praha si můžete vypůjčit i pro stěhování

Půjčování dodávek je dnes běžnou službou, jako je například stěhování. V určitých pasážích si také tato dvě odvětví konkurují vzhledem k tomu, že si lidé velmi často půjčují tato vozidla za účelem přepravy věcí. Výhodou je, že nejste limitováni ani účelem, ani počtem kilometrů a trasou, či místem, máte tedy k dispozici vůz s dálniční známkou a v dobrém technickém stavu.nákladní dodávka při jízdě

Stěhování se dá zvládnout i bez stěhováků

Základem úspěchu celé akce je důkladná příprava. Samotná realizace stěhování totiž není obvykle tak náročná, jako fáze, která mu předchází, a která po něm následuje.
Nic neuspěchejte – začněte s přípravou několik týdnů před vypuknutím stěhování. Tím se vyhnete stresu a chaosu, a to jsou nejhorší vlivy v lidském životě. Pečlivě si zaznamenávejte vše, co vás napadne, a postupujte krok za krokem. Jedním z prvních kroků je zajištění přepravního vozidla, například z půjčovny dodávek Praha a zarezervujte si parkovací místo, bude-li to nutné.
Nejdůležitější je balení – balení věcí do krabic vyžaduje mít jich dostatek, všechny musí mít patřičnou nosnost a balte věci tak, aby hmotnost jedné krabice nepřesáhla 15 kg – aby je nebylo obtížné přenášet. Každou z nich pečlivě popište, případně barevně označte.
Nejobtížnější jsou spotřebiče a nábytek – s rozebíratelným nábytkem je to snadné, jeho jednotlivé kusy nejsou těžké a objemné a mohou je přenášet i ženy. Na větší spotřebiče bude třeba výpomoc další osoby, rudl, stěhovací popruhy a podobné pomůcky. Dá se to vyřešit i tak, že stěhováky pověříte jen tím nejobtížnějším, a sami si poradíte se vším ostatním. Kupříkladu do vypůjčené dodávky snadno odnosíte svépomocí krabice s věcmi, mikrovlnnou troubu, desky z nábytku, zrcadlo, malé kusové koberce apod. a stěhováci převezou jen chladničku s mrazákem, sedací soupravu a pračku.transportní dodávka (kresba)
Nezapomínejte na odpočinek – každá akce takového rozsahu vyžaduje také dostatek odpočinku a regenerace. Nemůžete nabrat dostatek sil, jestliže budete v zápřahu nonstop a neuděláte si čas na pořádnou „pauzu“. Dopřejte si v průběhu příprav a hlavně po stěhování masáž, vířivku, dobrou večeři, výlet do přírody – za ty ušetřené peníze za stěhovací firmu to určitě stojí.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz