Pohovka nemusí sloužit jen k relaxaci

Milovat se lidé mohou na různých místech. Jsou páry, kterým vyhovuje konzervativní styl, ale najdou se i opačné polarity, co je obyčejné polohy a místa nevzrušují. Někteří lidé skutečně vyhledávají dobrodružství, vzrušení, co jim může dopřát neobvyklé prostředí.
žena v košili.jpg


Partnerské či manželské lože


Podle statistik prováděných třemi nezávislými agenturami v roce 2016 se lidé milují v 75 procentech nejraději doma. Z toho více než polovina upřednostňuje postel v ložnici. Více než třetina párů ovšem namísto zdravotních postelí s lamelovými rošty raději ulehá nebo usedá do obývacího pokoje na sedací soupravu. Pohovka je pro ně zkrátka ideální, většinou nevrže, neprohýbá se, a lze využít i polštářky a opěrky k optimální poloze.


Taxík


Výzkumy rovněž prokázaly, že vzrušující sex lze prožít i v taxíku, pochopitelně za jízdy. Ačkoliv se řidič plně věnuje řízení, obvykle si povšimne, že se za jeho zády odehrává vzrušující scéna, i když se její aktéři snaží mistrně zakrýt, co se dá. Respondenti v průzkumu prozradili, že nejčastěji jde o orální sex, a to na obou stranách, ženy zkrátka dělají dobře mužům a muži ženám.
lampa u pohovky.jpg


Fotografický automat


Stává se to sice zřídka, ale dokonce i v Praze někteří z nás měli to „štěstí“ a zaslechli podivný ruch za zataženou plentou. Nebyla to však skrytá kamera, scéna se odehrávala dokonce v průběhu všedního dne kolem poledne. A pohodlí uvnitř kabinky? Někdy skutečně stačí docela obyčejná židle.


Převlékací kabinka


Jedno z nejoblíbenějších míst, většinou v rušných obchodních domech. Dostatek soukromí je zajištěn, všeobecný frmol kolem překryje i občasné vzdechy a málokdy se stane, že by milující se pár někdo nechtěně vyrušil. Ale stává se to.


Balkon bytového domu


Milování na balkoně v paneláku v nočních hodinách je poměrně běžné, zvláště v průběhu teplých letních nocí. A i kdybyste něco podobného provozovali za denního světla, pořád se jedná o milování v soukromí. Jak by se na takovou scénu tvářila městská policie, těžko říci.


 Automobilová myčka


Na jednu „rychlovku“ přímo ideální místo. Některé ženy dokonce vzrušuje stříkání vody kolem. Proud vodní masy jim v okamžiku pohybu penisu v pochvě připomíná výron semene a dokonce může být zdrojem neuvěřitelně silného orgasmu. Chce to však zvolit důkladný mycí program, aby se nepřerušil právě v tom nejlepším.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz