Peníze pro podnikání

Soukromé podnikání nejen přináší zisky, ale také vyžaduje investice. A je tak naprosto logické, že jsou jak časy hojnosti, tak i ty, kdy podnikateli nezbývá nic jiného, než do svojí firmy peníze strkat, s tím, že se mu podobná investice (snad) v budoucnu vrátí. Situací, kdy jsou firmě potřeba finanční injekce, může být celá řada. Jenom tak namátkou:karta Visa

  • Je třeba modernizovat, aby podnik odstál v boji s konkurenty.
  • Je třeba zaplatit neplánované výdaje, a to jak za materiál, tak třeba i za energie, poplatky,…
  • Je třeba odstranit následky škody způsobené odběratelem-neplatičem.

Ať už je důvod jakýkoliv, je zkrátka někdy zapotřebí, aby se do podniku vložily peníze. A pokud je majitel nemá, nezbývá mu nic jiného, než si někde zažádat o půjčku. Protože ta je nejednou tou jedinou možností, jak rychle potřebné finance získat.
Ovšem vybrat si a získat půjčku ideální, to už chce přemýšlení. Každá půjčka je jiná, stejně jako se od sebe liší i jednotlivé finanční instituce s jejich požadavky. A pochybení by se tu tak nemuselo vyplatit.
Zatímco třeba banky v nejednom případě ohrnují nad podobným podnikatelem v nesnázích nos a odmítají mu půjčit s tím, že má dejme tomu nízké daňové přiznání, záznamy v registrech dlužníků, další dluhy a exekuce na krku a podobně, u nebankovního sektoru je tomu jinak. Tady vítají třeba i takovéto žadatele s otevřenou náručí. A americká hypotéka bez dokládání příjmů Nebankovni-hypoteky-cz.cz je sázkou na jistotu.čas jsou peníze
Proč?
Jednoduše proto, že jsou zde takové požadavky na klienta, jimž dostojí i hodně problematický žadatel. Stačí mít jenom nemovitost, jež by byla dána do zástavy, plus příjmy postačující ke splácení, a nic dalšího tu není neřešitelný problém.
Podnikatel tu tak snadno získá na cokoliv, co souvisí s jeho aktivitami, peníze, jež následně může splácet třeba až třicet let, půjčit si tu může až sedmdesát procent odhadní ceny jím zastavené nemovitosti.
A tím se dá zachránit nejedna soukromá firma. Třeba i ta vaše.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz