S chytrým osvětlením bude váš život snazší

Jistě i vy už jste mnohokrát snili o tom, jak by byl váš život báječný, kdybyste kvůli každé maličkosti nemuseli vstávat ze židle, a mohli byste vše pohodlně vyřídit od stolu – ať už od toho, který máte doma, anebo od toho, u kterého sedíte ve své domácnosti.
Náš život je plný banálních činností, které jsou tak snadné, že by je za nás mohl vykonat i úplně primitivní robot, zkrátka nám tyto činnosti pouze zabírají náš drahocenný čas.dotek
Namátkou jmenujme, co všechno musíte udělat pouze proto, abyste si po příchodu z práce mohli dát kávu. V místnosti musíte rozsvítit světlo, musíte zapnout varnou konvici a nasypat do hrnku kávu, kterou jste před tím museli koupit – a samozřejmě vám nesmí dojít v situaci, kdy ji zrovna potřebujete. Když si pořídíte chytrou domácnost, tak na takové banality nebudete muset myslet vy sami. Chytré osvětlení se samo rozsvítí, chytrá varná konvice se sama sepne a uvaří vodu tak, aby byla k dispozici přesně v době, kdy ji budete potřebovat. A dokonce můžete mít doma i chytrou spíž, která pohlídá vaše zásoby a jejich čerstvost, vytvoří nákupní seznam, a případně i zařídí nákup. A to vše, aniž byste museli udělat víc, než hnout prstem na displeji vašeho chytrého telefonu.
Možná patříte ke starší generaci, které podobné autonomní systémy nahánějí strach. V tom případě se neděste a začněte malými změnami ve vašem životě – i tak bude mnohem lepší.zapnutí
Začněte třeba tím, že si pořídíte praktické chytré osvětlení philips hue.
Díky němu budete moci veškerá svítidla ve vaší domácnosti ovládat na dálku, ať už se budete vyskytovat kdekoli – třeba na dovolené. To jediné, co k tomu budete potřebovat, bude přístup na internet.
Jednoduchým pohybem ruky můžete rozsvěcet i zhasínat anebo tlumit veškerá stropní, bodová i stolní svítidla, aniž byste museli pracně obcházet jednotlivé vypínače.

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz