Plavková sezona začíná!

A je to opět tady. Sluneční paprsky se opět začínají drát mezi mraky a dávají najevo, že se začínají blížit letní slunečné dny. S těmito dny dokonce i letní šatičky nebo samotné plavky. Snad každá žena by si přála vypadat v plavkách více než skvěle . Něco takového nebývá ale úplně zadarmo. Je totiž potřeba dodržovat správnou životosprávu a pravidelně se hýbat.
dívka s láhví vody
Jestliže chcete do plavek shodit nějaké to kilo na víc, je potřeba zaměřit se na to jak a co jíte. Nejde totiž jen o to, zda jsou či nejsou dané potraviny zdravé, ale i to, jakým stylem je konzumujete. Pokud totiž nedodržujete alespoň tříhodinové pauzy mezi jídly, vaše tělo si bude zbytečně ukládat tuky v těle. Není to dáno jen tím, že byste jedli přespříliš. Ti, kteří si myslí, že omezováním jídla shodí nějaká ta kila, jsou na velkém omylu. Nedostatek potravy totiž nutí tělo k obraně. Proto je dobré mezi jídly zařadit i menší svačinky.
háčkovaná podprsenka
Myslete na to, že byste si měli hlídat, zda váš jídelníček obsahuje dostatek vitamínů, minerálů a hlavně bílkovin, které dobře zasytí a při hubnutí pomáhají udržovat svalovou hmotu.
Hmotnost je důležité snižovat postupně a hlavně dlouhodobě. Krátkodobé diety vedou k jojo efektu, což určitě nechcete.
Nikdy nezapomínejte ani na pitný režim. Dostatek vody podpoří odplavování odpadních látek z těla. Zkuste do vašeho pitného režimu zařadit bylinné čaje. Uvidíte, že vám to jen prospěje.
Problémovou partií, se kterou se potýká spousta žen, je bříško. Jeho vzhled záleží hlavně na stavu břišních svalů a množství tuku. Pokud chcete shodit do plavek, je předem důležité počítat s tím, že bude nutné snížit kalorie a zvýšit fyzické aktivity. Tuk z těla dostanete jedině tak, že se budete hýbat. Pokud se ale se cvičením trápíte již delší dobu a výsledky se stále nedostavily, pak je potřeba poradit se s odborníky. Sportovní poradce vám sestaví efektivní plán a ukáže vám ty nejlepší cviky na hubnutí.

2/5 - (2 votes)

Autor příspěvku: marienbad-thc.cz